HAKKIMIZDA

1996 Yılında Timur Reklam adıyla reklam ajansı olarak hizmet vermeye başlayan firmamız; bilgi ve birikimlerinin artmasıyla doğru orantılı olarak, sunduğu hizmetlere ve kullandığı teknolojilere güçlü bir ivme kazandırmıştır. Bu ivme doğrultusunda ajans hizmetini üretimle destekleyerek, Tabela, Matbaa, Promosyon ve Serigraf baskı alanlarında faaliyet gösterme başarısını yakalamıştır.

Günümüzde ise,  Dış mekan ve iç mekan reklamcılığı başlıkları altında; Her türlü ışıklı ve ışıksız tabela, totem tabela, her malzemeden  ışıklı ve ışıksız kutu harfler, dev boyutlarda led TV'ler, dev boyutlarda saatler, kapı - koridor - kat yönlendirme tabelaları, araç üzeri reklam uygulamaları, Promosyon ürünleri, matbaa ürünleri, grafik tasarım, serigraf baskı, dijital baskı, lazer baskı, asit indirme, süblimasyon baskı başlıkları altında çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bu geniş yelpazede 20 yıldır adına leke sürdürmeden hizmet veren firmamız, yeni oluşturduğu REKLAM DURAĞI markası ile tecrübelerini geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

REKLAM DURAĞI; kaliteden taviz vermeden, müşterilerilerinin tüm reklam ihtiyaçlarını en hızlı şekilde yerine getirmeyi, reklamcılığın kalitesinin farklı olanı hayal etmekten geçtiğini ve bu hayalleri ürün olarak müşterilerine sunmayı sürdürecektir.

Saygılarımızla...

REKLAM DURAĞI


Hacıilyas Mh. 1. Han Sk. Önkeskin Apt. No:4/A Osmangazi/BURSA
+90 (224) 273 22 00 -01
+90 (224) 271 69 82
 [email protected]